Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
ruian chuangbo machine co.,ltd
Ana sayfa

ruian chuangbo machine co.,ltd

CBB Ruian Chuangbo ile 8 yıldan fazla bir süredir işbirliği yapıyoruz, Chuangbo Çin'deki ana tedarikçilerimizden biridir.

—— Kaku Kohli

Yüksek kaliteli ürünler ve zamanında teslimat, makinelerimizin üretiminde çok yardımcıdır.

—— Lorena Martínez

Ben sohbet şimdi

ruian chuangbo machine co.,ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9
ruian chuangbo machine co.,ltd ruian chuangbo machine co.,ltd ruian chuangbo machine co.,ltd ruian chuangbo machine co.,ltd ruian chuangbo machine co.,ltd ruian chuangbo machine co.,ltd ruian chuangbo machine co.,ltd ruian chuangbo machine co.,ltd ruian chuangbo machine co.,ltd
Fabrika Ofis Ofis Atölye Fabrika torna tezgahı Fabrika Fabrika Ofis binası Ofis
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CBB
No. Çalışanları : 130~200
Yıllık satış : 6000000-10000000
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 50% - 60%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

1995 yılında kurulan Ruian Chuangbo Machinery Co., Ltd., makine parçaları üretiminde uzmanlaşmıştır.

Şirket gelişmiş üretim seviyesine ve bilimsel araştırma ekipmanına sahiptir, ürünler baskı, ambalaj, plastik, kağıt, tekstil, ilaç makineleri ve diğer endüstrilerle eşleştirilmiştir.Başlıca ürünlerimiz arasında alüminyum kılavuz makara serisi, kavisli silindir serisi, hava genişleyen şaft serisi, santrifüj fan serisi, tork elektrik motoru ve kontrolör serisi, frekans motor serisi, manyetik fren / debriyaj ve gerginlik kontrolörü ciddi, pnömatik diyafram pompası ciddi vb. Şirkete bağımsız ithalat ve ihracat hakları, ülkenin her yerine satılan ve Hindistan, Pakistan, İsrail, Rusya, İspanya ve diğerleri gibi otuzdan fazla ülke ve bölgeye ihraç ettiği ürünler verilmiştir.

2015 yılında, şirket "Wenzhou Bilim ve Teknoloji (Yenilikçi) Teşebbüsü;2016 yılında “Zhejiang Bilim ve Teknoloji KOBİ'leri” olarak tanındı;2017 yılında Ruian'da ölçekli bir işletme olarak kabul edildi;2018 yılında “Ulusal Yüksek Teknoloji kuruluşu” olarak tanındı ve ayrıca Wenzhou Teknoloji Ar-Ge Merkezi İşletmesi ödülüne layık görüldü;şirket, 2019 yılında Dutch Caribbean Securities borsasında işlem görmektedir.

Şirket şu anda Ulusal Baskı Makinaları Standardizasyon Teknik Komitesi üyesidir ve 3 buluş patenti ve 33 faydalı model patenti bulunmaktadır.

Şirket, "Marka Chuangbo, Müşterileri memnun etmek ve sürekli yenilik yapmak" kavramında ısrar ediyor, ISO9001 standartlarını uyguluyor ve ürünün iç ve dış pazarlar için lider sıralar olmasını sağlamak, pazarlara istikrarlı kalite, uygun fiyat, yüksek kalite sağlamak için mükemmellik için çalışıyor. ve yeni rekabetçi ürünler.Şirket, daha yüksek gereksinimleri karşılamak için inovasyona devam edecek ve yüksek kaliteli ürünlerle yurtiçi ve yurtdışındaki tüm arkadaşlarla içten işbirliği yapmaya isteklidir.

İletişim bilgileri
ruian chuangbo machine co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Cai

Tel: 86-15558888956

Faks: 86-577-65001588

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)